|

INTERTOOL

Dňa 10.-13. 5. 2016 sa konajú dve zaujímavé a inšpiratívne podujatia – veľtrh INTERTOOL –  (www.intertool.at) a SMART AUTOMATION AUSTRIA 2016 – 10.-12. 5. 2016 (www.smart-automation.at). 

V strede pozronosti veľtrhu stoja obrábacie stroje, náradie, nástroje a vybavenie a systémy kompletného procesu výroby.  Prvýkrát budú okrem klasických odborov ako kontrola kvality, povrchové úpravy, meranie a testovanie, hydraulika, komponenty, súčiastky a príslušenstvo a priemyselný softvér, inžiniering a strojárenstvo a obrábacia technika zastúpené v rámci špeciálnej expozície aj robotické systémy, zákazková výroba, ochrana životného prostredia a manipulačná a skladovacia technika.

Pre odborných návštěvníkov zo Slovenska, po predchádzajúcej registrácii u Schwarz & Partner, budú poskytnuté vstupenky na oba veľtrhy zdarma.

Firmy a organizácie zo Slovenska majú možnosť katalógovej prezentácie vo foyer A, vedľa stánku mesta Třebíč a v blízkosti stánku spoločnosti TECOS (spoločný slovinský stánok). Táto katalógová prezentácia je vhodná pre firmy z odborov, ako napríklad vzdelávánie, logistika, bezpečnosť práce, investičné služby, technické preklady, tlmočenie atď.

Formou katalógovej prezentácie sa predstavia odborné slovenské médiá, napr. časopis MAGAZÍN STROJE A MECHANIZÁCIA alebo AI MAGAZINE.

Viac informácií a orientačný program nájdete na www.sp.cz/B2B.html.

Dúfame, že využijete možnosť prehliadnuť si na jednom mieste v krásnej Viedni najnovšie vývoja rakúskeho priemyslu, prinesie Vám nové inšpirácie a nové obchodné kontakty.

Viac informácií vám ochotne poskytne

Lenka Kotllárová

Schwarz & Partner spol. s r. o.

Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1

Tel.: +420 603 278 654

E-mail: intertool@sp.cz

Short URL: http://www.zelenyklaster.ucm.sk/?p=960

Pridal on Mar 3 2016. Filed under Aktivity, Novinky, Zaujímavosti. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed

Naposledy komentované