|

Stretnutie partnerov projektu v Smoleniciach – marec 2011

Dňa 22.3.2011 sa konalo spoločné stretnutie partnerov projektu v Smoleniciach. Predmetom konzultácií boli všetky aktivity, ktoré sú v rámci projektu plánované, konkrétne  spôsob fungovania webovej stránky pripravovaného klastra, logo klastra, príprava Programu rozvoja a využitia zelených technológii, aby bol výsledný dokument homogénny a konzistentný.

Hlavný cezhraničný partner pripraví obstaranie podľa svojho zákona v najbližšej dobe. Zásobník zelených technológii bol ďalším bodom agendy, partneri si vymenili názory na možné zastúpenie účastníkov, štruktúru, ako aj miesto konania konferencie, plánovanej predbežne na jeseň tohto roka. Na stretnutí prebehla diskusia aj o založení klastra a rôznych aspektoch a problémoch súvisiacich s jej založením, fungovaním a udržateľnosti. Hovorilo sa o prezentácii klastra v Brne. V závere prebehla diskusia k príprave brífingoch, ktoré by mali byť organizované v 2.štvrťroku roka.

Short URL: http://www.zelenyklaster.ucm.sk/?p=151

Pridal on Mar 25 2011. Filed under Projektové aktivity. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Pridaj komentár

Naposledy komentované